Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2385713
12262
394
Flea Market
Levis aranyszínű gázöngyújtó eredeti tokjában, tölthető, jó állapotban 2386933
12263
394
Flea Market
Antik art deco oroszlánfejes fa karperec, szétcsavarható, 9x9 cm 2385424
12264
394
Flea Market
Sport Glass japán gyártmányú összecsukható fémtokos látcső, jó állapotban, 11x6 cm 2385718
12265
394
Flea Market
Sarome Japan fém öngyújtó bársony dísztokban, kopásokkal 2386966
12266
394
Flea Market
2 db bőr pénz- és irattárca, jó állapotban 2385406
12267
394
Flea Market
Színházi látcső, jelzett, apró kopásokkal, 9,5x5 cm 2385721
12268
394
Flea Market
3 db öngyújtó (Rowenta, Bentley, Samsung), kopásokkal 2387495
12269
394
Flea Market
Fa ládika faragott díszítéssel, 10x7x3 cm 2393122
12270
394
Flea Market
2 db régi, gránátköves és gyöngyös bross 4 cm, 5 cm 2384920
12271
394
Flea Market
4 db fém és műanyag BSZKRt bérlettok 2393105
12272
394
Flea Market
Pornó francia kártya saját dobozában 2390578
12273
394
Flea Market
2 db régi iránytű d: 3 cm, 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft