Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2391517
12226
394
Flea Market
Tigrisszem ékszerek aranyozott fém kerettel és lánccal: egy pár fülbevaló, egy medál és egy karkötő, a medálon kis kopások, a fülbevaló: 1 cm, a medál: 1,5 cm, a lánc h: 41 cm, a karkötő h: 19,5 cm 2391453
12227
394
Flea Market
2 db régi fém kitűző, egy gyöngyös és egy leveles, kopásokkal, egy gyöngy hiányzik, 5 cm és 6,5 cm 2391484
12228
394
Flea Market
Filigrán, fém medálos ezüst nyaklánc, a lánc jelzett, kettétörött, 2,5 cm és h: 43 cm, bruttó: 6,44 gr 2387089
12229
394
Flea Market
cca 1982 HP 10C tudományos számológép memóriával, működő, jó állapotban 13x8 cm 2391462
12230
394
Flea Market
Madaras kitűző és madaras medál láncon, fém, a medál festett és gyöngyökkel díszített, jó állapotban, a láncon "A" jelzésű függővel, a kitűző: 4,5 cm, a medál: 5,5 cm, a lánc h: 70 cm 2391997
12231
394
Flea Market
Kis fém fényképtartó, kitámasztható, jó állapotban, 6x4 cm 2390601
12232
394
Flea Market
Parker töltőtoll bőr tokkal. Jelzett. 2390581
12233
394
Flea Market
1938 Eucharisztikus Világkongresszus, Szent István év illusztrált bakelit rózsafüzér tartó, a füzérrel. kopott. d: 5 cm 2386353
12234
394
Flea Market
3 db bizsu nyaklánc és karkötő, jó állapotban 2389291
12235
394
Flea Market
Bronz nyuszi figura, m: 4 cm 2389030
12236
394
Flea Market
Zománccal díszített réz ékszeres dobozka, kopásnyomokkal, d: 5,5 cm 2389303
12237
394
3800
Flea Market
Bronz nyuszipár figura, m: 5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft