Bolhapiac Tételek száma: 595
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2387371
11789
394
Flea Market
Aser bányász lámpa / karbid lámpa 24 cm 2390089
11790
394
Flea Market
Műmárvány asztali készlet, díszekkel, kis hibákkal a darabokon 2390084
11791
394
Flea Market
Konyhai dísz. Gyümölcsös csendélet, gipsz fali dísz, bontatlan csomagolásban. 25x24 cm 2390085
11792
394
Flea Market
Két fára festett kép. Akril, fa szelet. Jelzés nélkül, kopásokkal. 54x22 cm, 30x16 cm 2390273
11793
394
Flea Market
Kínai rizsszemes porcelán tálka, a szocializmusnál korábbi jelzéssel, hibátlan, d: 10 cm 2390225
11794
394
Flea Market
2 db porcelán zenész figura, kopásokkal, m: 10,5 cm 2390517
11795
394
Flea Market
Fa szorobán, jó állapotban, h: 30 cm, m: 8 cm 2390510
11796
394
3400
Flea Market
Fa dísz sulykoló, akasztóval, h: 71 cm 2387185
11797
394
Flea Market
Vegyes retró fodrászkellék tétel: 3 db hajsütővas, kézi hajnyíró, fenő készülék 2387219
11798
394
Flea Market
3 db porcelán fejű és lábú baba, kis kopásnyomokkal, kissé szennyezett ruhával, h: kb. 45 cm 2387227
11799
394
Flea Market
5 db régi tintás üveg (Parker, Extra, Waterman's, Pelikan), kettő tartalommal 2387290
11800
394
Flea Market
Hollóházi porcelán márványmintás, irizáló porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft