1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
J. Bittremieux: De Meditatione universali B. M. Virginis quad gratias. Brugis, 1926, Car. Beyaert. Francia nyelven, 319+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzőkkel.