15009.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
Budapest, 21 térkép, utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. Összeáll.: Gáll Pongrácz. Bp., 1942, Hellas, 200 p.+20 t. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, egy kihajtható térkép hiányzik.