17799.
394. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
4 000 Ft
Maurice Rat: Théatre complet de Corneille. I-III. köt. Paris, én., Garnier Fréres. Francia nyelven. Kiadói aranyozott, festett félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.