8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Új idők lexikona 1.-24., 12 két kötetben. Bp., 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, az 1-2. kötet átkötötték az átkötött egészvászon-kötés, változó állapotban, kopásnyomokkal.