Tompa Mihály összes költeményei II. kötet. Rendezték barátai Arany János, Gyulai Pál, Lévay József, Szász Károly. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói festett egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
Luis De Oteyza: A fehér ördög. Ragyogó regénytár. A szórakozás és tudás kincsesháza. Ford.: Dr. Balogh Barna. Bp., én., Légrady testvérek és Tolnai nyomda műintézet és kiadóvállalat R.-T. kiadói aranyozott borító, jó állapotban. Kiadói szakadt papír védőborító.