12738.
394. Lezárult gyorsárverés
Fotó
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
cca 1932-40 össz. 8 db vintage fotó: 1932 Endresz György pilóta és Bitai Gyula navigátor temetésének gyászmenete (2 db); Olasz repülők Mátyásföldön; Horthy Miklós kormányzó autóban; Ciano gróf, olasz külügyminiszter Budapesten, az Andrássy úton a Hősök tere felé. 6x8,5 és 8x11 cm közötti méretben, vékony kartonra ragasztva, Horthy fotó törésnyomokkal, részben kopott