Pásztor Gábor (1933-2012): Margitsziget. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pasztor-Gabor-1933-2012-Margitsziget-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-29-5x38-c~II2386442
2386442
10150
394
Leírás: Pásztor Gábor (1933-2012): Margitsziget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5x38 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: