Hranitzky Ilona (1889-?): Téli műtermi csendélet. Olaj, vászon, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hranitzky-Ilona-1889-Teli-mutermi-csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Apro-feluleti-serul~II2374810
2374810
10080
394
30000
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 81,08 EUR , 88,24 USD
Leírás: Hranitzky Ilona (1889-?): Téli műtermi csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. 62x52,5 cm
: pelikán_kristóf