Budahelyi Tibor (1945-): Űrfegyver. Litográfia, papír, jelzett, próban... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/394/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Budahelyi-Tibor-1945-Urfegyver-Litografia-papir-jelzett-probanyomat-1-Lapmeret-70C39750~II2377283
2377283
10024
394
22000
Kikiáltási ár:
22 000 Ft 59,46 EUR , 64,71 USD
Leírás: Budahelyi Tibor (1945-): Űrfegyver. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1. Lapméret: 70×50 cm
: karap_norbert