Meissen jelzésű mokkás csésze. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, mi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Meissen-jelzesu-mokkas-csesze-Kezzel-festett-aranyozott-jelzett-minimalis-kopassal~II2379938
2379938
11282
393
Leírás: Meissen jelzésű mokkás csésze. Kézzel festett, aranyozott, jelzett, minimális kopással.
: nagy_andras