Kerámiák Tételek száma: 90
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2331104
11012
393
Art-ceramics
XIX. sz. Mezőtúri fazék. Mázas cserép, kézzel festett, sérült. 23 cm 2349333
11014
393
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék két füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattanásokkal, m: 26,5 cm, d: 15,5 cm 2349328
11015
393
Art-ceramics
XIX. sz. Gömöri fazék egy füllel, mázas cserép, kézzel festett, kopott, lepattnásokkal, m: 24,5 cm, d: 15,5 cm 2377741
11016
393
Art-ceramics
Naprafogó mintás tál. Mázas kerámia, fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. d: 34 cm 2379413
11017
393
Art-ceramics
Régebbi karcagi kerámia kancsó, fekete mázas, jelzett, felső peremén apró javított sérüléssel, m: 24,5 cm 2376809
11018
393
Art-ceramics
Róka-pár mázas kerámia asztali dísz, tartó. Jelzés nélkül, hibátlan. 27 cm 2380333
11019
393
Art-ceramics
1971 Amerikai kerámia bögrék Richard Nixon groteszk arcképével és a republikánus elefánttal Jim Rumph pottery. Jelzett, hibátlan. / 1971 USA American president Richard (Dick) Nixon ceramic mugs. 13 cm 2382513
11020
393
Art-ceramics
Fajansz, kisméretű plasztikus falitál, szecessziós virágmintával, kis kopásokkal, d:16,5 cm 2382765
11021
393
Art-ceramics
Retro kerámia fedeles dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4x10 cm 2382116
11022
393
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri cipőtisztító kislány. Iparművész mázas kerámia. Jelzés nélkül, hibátlan. 9,5 cm 2382121
11023
393
Art-ceramics
Barna kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 29 cm 2379032
11024
393
2200
Art-ceramics
Retró iparművész mázas kerámia fali dísztál, jelzett, kis mázhibával, d: 28,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft