Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2154941
30762
393
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjérem (39x43mm) és "Furtkovits lövész díj I" ezüstözött Br lemezplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50x15mm) fehér márványtalapzathoz erősítve eredeti, sérült dobozában (101x65x19mm) T:2,2- 2380384
30763
393
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" bronzozott fém emlékérem (30mm) + ~1920. "Ferenczvárosi Torna Club" ezüstözött Br emlékérem (40mm) T:2,2- kopott ezüstözés, bronzozás 2379646
30764
393
3200
Numizmatika
Fábri Ignác ~1910-1920. "Magyar Athletikai Club" a klub Margit-szigeti épületét ábrázoló ezüstözött Br plakett (49x81mm) + ~1940. "KAC (Kolozsvári AC)" kétoldalas Br labdarúgó sportérem + 1933. "Lak Józsefnek 1933" kétoldalas Br díjérem T:2,2- patina
HP 2150.var 2383141
30765
393
4800
Numizmatika
1920. "Magyar Evezős Egyletek Orsz. Szövetsége" egyoldalas Br sport emlékplakett, hátlapon gravírozva "NEMZETI H.E. DÍJA NON COSC NÉGYES 1920. VI/27." (27x53mm) T:2 2380385
30766
393
Numizmatika
1922. "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj / Bátorság Buzgalom Barátság" ezüstözött Br díjérem (30mm) + "Magyar Testgyakorlók Köre Versenydíj" ezüstözött Br díjérem (42mm) T:2 kopott ezüstözés 2131536
30767
393
3800
Numizmatika
1923. "HAINESS JENŐNEK - A SZÖVETSÉGI KAPITÁNY 1923.X.7." Br labdarúgó sport emlékplakett márványtalapzaton (48x74x19mm) T:1-,2 2381503
30768
393
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1923. "Budapesti Budai Torna Egylet 1869" Br emlékplakett (60x50mm) T:2
HP 2210. 2380729
30769
393
4200
Numizmatika
1925. "Szeged 1925. aug. 8." kétoldalas, jelzetlen Ag öttusa(?) díjérem "LE" gyártói jelzéssel (22,43g/38mm) T:2,2- patina 2380475
30770
393
Numizmatika
1927. "I - Deta - 1927" egyoldalas, aranyozott Br díjérem, "Schmidt" gyártói jelzéssel (69mm) T:2- ph. 2184436
30771
393
Numizmatika
1927. "Országos Magyar Galamblövő Egylet - Őszi meeting 1927." lövészsport Br plakett (61x50mm) szürkés márványtalapzaton (106x102x18mm) T:2 2280908
30772
393
Numizmatika
1927. "Magyar Athletikai Szövetség - Kegyelet Staféta 1927. október 6." bronzozott fém sport emlékplakett (99x66mm) T:2 patina 2131765
30773
393
Numizmatika
1928. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928" jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft