Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165600
30894
393
600
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1988. "75 éves a Magyar Síszövetség 1913-88" egyoldalas, öntött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "Réthi Sándorné" (66mm) T:1- hátlapon patina 2154544
30895
393
Numizmatika
1996. "41. Nemzetközi Pénzügyi Torna / Budapest 1996" Br emlékérem. Szign.: GN (85mm) T:2 2383842
30896
393
Numizmatika
1999. "NATO 50. évfordulója - Magyarország, Lengyelország és Csehország csatlakozása" peremén jelzett és sorszámozott "0442", Ag emlékérem (31,20g/0.999/42,5mm) T:1-,2 (eredetileg PP) ph. 2383479
30897
393
Numizmatika
2006. "Zavadszky Gábor 1974-2006" Br emlékérem nyakszalagon (50mm) T:2 2337053
30898
393
Numizmatika
2010. "30. Úszó Európa Bajnokság" eozin mázas Zsolnay porcelán emlékplakett, eredeti tokban (88mm) T:1 2131577
30899
393
Numizmatika
DN "IV. O. CSOPORTGYŐZELEMÉRT W. S. E." ezüstözött Br emlékplakett (40x60mm) T:2 kopott ezüstözés 2132584
30900
393
Numizmatika
DN "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" fülezett, aranyozott Br iskolai labdarúgó díjérem. Szign.: Ludvig (30mm) T:1- 2131997
30901
393
Numizmatika
DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2 2132397
30902
393
Numizmatika
DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2 2131971
30903
393
2200
Numizmatika
DN "TIPOGRÁFIA NY T C" Br labdarúgó sportérem (38mm) T:2- 2131541
30904
393
Numizmatika
DN "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2- 2154313
30905
393
Numizmatika
DN "Lövészet" Br sportplakett (42x61mm) fehér márványlapon (61x85x10mm) T:2- korrózió Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft