Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2383851
31718
393
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
~1950. "M.N.D.SZ. Népegészségőr" zománcozott jelvény (22mm) T:1- 2379265
31719
393
Numizmatika
~1950. "Úttörő Mozgalom" festett fém sapkajelvény T:2 2359468
31720
393
Numizmatika
1954. "Országos Mezőgazdasági Kiállítás" fémkitűző (27x19mm) T:1- 2343991
31721
393
Numizmatika
1955. "50 éves a Textil Szakszervezet" jelvény (3x) T:2-,3 2382170
31722
393
Numizmatika
1956. "Bányász Szolgálati Érdemérem" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1957. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" arany fokozata, aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon + 1985. "Bányászati Szolgálati Érdemérem" gyémánt fokozata mellszalagon T:1-,2 2278108
31723
393
30000
Numizmatika
1957. "Vörös Csillag Érdemrend" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon T:1
Hungary 1957. "Order of The Red Star" gilt, enamelled Br decoration on ribbon C:UNC
NMK 611. 2353259
31724
393
Numizmatika
1958. "Galyatető - Vasas Természetbarát Találkozó" Br turistajelvény (32mm) T:1-,2 2381841
31725
393
Numizmatika
~1960-1985. Sós Gyula ipari miniszterhelyettes hagyatékából 8db kitüntetés, emlékérem díszdobozban, több igazolvánnyal, közte 1976. "Ifjúságért Érdemérem" Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, eredeti tokban, adományozói okirattal + 1981. "Magyar Közgazdasági Társaság, Széchenyi István Emlékérem" ezüstpatinázott Br emlékérem eredeti tokban, az adományozásról értesítő levéllel (70mm) 1983. "Veszprém Városért arany fokozatú Érdemérem" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés eredeti tokban, adományozói okirattal T:1,1- 2377844
31726
393
Numizmatika
1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" zománcozott aranyozott Br kitüntetés + ~1970. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény T:1-,2 2353125
31727
393
Numizmatika
~1965. "GUIDE (Idegenvezető)" zománcozott szolgálati jelvény, "3052"-es sorszámmal (28x23mm) T:1- 2337643
31728
393
Numizmatika
~1970. "Kiváló Ifjú Szakmunkás" fém jelvény (2x) + "Kiváló Ifjú Munkás" fém jelvény (2x) + "Élelm. M. Sütőipari V. - Törzsgárda" zománcozott fém jelvény T:1-,2 2333984
31729
393
Numizmatika
~1970-1980. "Az Építőipar Kiváló Dolgozója" Br kitüntetés, miniatűrrel, tokban T:1-,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft