Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 206
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2380631
19048
393
Jewellery
Ezüst(Ag) levélnyitó, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 19,9 g 2380202
19049
393
Jewellery
Ezüst (Ag) karkötő és gyűrű üveg kőberakással, jelzett, h: 23 cm, méret: 56, bruttó: 7,75 g 2378497
19050
393
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) nyelű szardínia villa, jelzett, bruttó: 23g 14,5 cm 2361467
19051
393
50000
Jewellery
Szűz Mária Mariazell porcelán medál arany(Au) 14K kerettel, jelzés nélkül, 4×3 cm, bruttó: 10,97 g 2361621
19052
393
Jewellery
Arany(Au) 14 K, szív alakú fülbevaló pár, hiányos. Jelzett. nettó: 0.84g 2298357
19053
393
30000
Jewellery
14 K arany (Au) gyűrű, jelzett, két hiányzó kővel 3,08 g m: 64 2298493
19054
393
44000
Jewellery
14k arany (Au) nyaklánc, sérült, jelzett 3,42 g 46 cm 2306806
19055
393
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal és gyönggyel díszített fülklipsz, jelzett, deformációval, bruttó: 5,7 g 2380918
19056
393
Jewellery
Jelzett, ezüst gombok gyöngyház berakással. 3 pár. Br 9,57 g 2380886
19057
393
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) esküvő emlék mini könyv Unvergessliche Tage. benne 4 ezüst oldallal 6,75 g, 2 cm 2289806
19058
393
Jewellery
Ezüst(Ag) szintetikus barna kővel, jelzett, méret: 51, bruttó: 5,26 g 2354021
19059
393
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karkötő, kővel, jelzés nélkül, 5×5 cm, bruttó: 14,02 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft