1934 Nősülési engedély Jakab László (akkori) százados részére a szükséges óvadéktőke letétele esetén, a honvédelmi miniszter levélpapírján, helyettes aláírásával, okmánybélyeggel, hajtva
1937 Berlin, Göring birodalmi vadászmester által kiadott meghívó a nemzetközi vadászkiállítás alkalmából rendezett esti fogadásra, horogkeresztes címerrel, hajtott
1941 Barabás Lajos (1922-1977) ötvösművész végbizonyítványa az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola által kiállítva, Csajka István szaktanár és Szablya-Frischauf Ferenc festőművész, igazgató által saját kezűleg aláírva, hajtva, jó állapotban