Nyomtatványok

Tételek száma: 210

1768 Mária Terézia rendeletének latin nyelvű hirdetménye, hajtva
13136.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1810 Rendelet szeszes italok: rum pálinka, bor, likőr leltározásáról
13137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1811 Johann Nep. Schmidt v. Wallenstein: Trauer- und Gedächtnissrede auf weiland den hochwürdigsten Herrn Herrn Nicolaus v. Milassin, Bischof von Stuhlweissenburg und Sr. k. k. Maj. wirklichen geheimen Rath bey hochdesselben feierlichem Leichenbegängniss in der Domkirche zu Stuhlweissenburg am 13. August 1811. Ofen, gedruckt mit königl. ungarischen Universitäts-Schriften, 1811. 20 sztl. oldal. Német nyelven. Milassin Miklós (1736-1811) második székesfehérvári megyés püspök temetésén elhangzott gyászbeszéd nyomtatott formában megjelent kiadása. Kiadói papírkötés, ragasztott és sérült gerinccel, foltos borítóval és lapokkal, utolsó lap sérült és hiányos. Ritka!
13138.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1832 Nemes Somogy vármegye nagygyűlésének kivonata a polgári törvények javallatai iránt, 67p
13139.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
cca 1840 Pozsony, céhek egyesítésénél kívánatos szempontok felsorolása
13140.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1844 Pesther k. k. priv. Kundschafts- und Auctions-Blatt újság 4 db
13141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1848 Bp., Batthyány Lajos (1807-1849) miniszterelnök rendelete a nemzetőrök napi díját illetően
13142.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1852 Preis-Verzeichniss der ausländischer Zeitungen für das Jahr 1852 + 2 db kiegészítő nyomtatvány
13143.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1853 Magyar császári királyi országos pénzügyi igazgatóság hirdetménye a dohány áráról magyar és német nyelven
13144.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1859 Maria hilf mir könyvmelléklet, hajtott
13145.

1859 "Maria hilf mir" könyvmelléklet, hajtott

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1860 Velence városának átadása a császáriaknak, üvegezett keretben, 25×17 cm
13146.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13147.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: