Militária Tételek száma: 76
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377697
13061
393
Military
cca 1912 Katonai alakulat csoportképe, Beliczay József felirattal, 12,5x17 cm, díszes karton, aranyozott ablakkal 24,8x32,8 cm 2384503
13062
393
Military
cca 1915-16 II. és III. Hadikölcsön, 3 db szórólap, hajtásnyommal, apró szakadással, 24x15 és 25x18 közötti méretben 2381195
13063
393
Military
1939M honvédségi sátorcövek, pecséttel jelzett alumínium 2377466
13064
393
Military
cca 1944 Orosz katona, jelzés nélküli vintage fotó Mosonyi Antalné (?-?) kiskunfélegyházi fényképész hagyatékából, 22x16 cm, karton 29x21 cm 2382924
13065
393
Military
1868 Katonai végelbocsájtó levél (obsit) hidegkuti Steinbach Ervin részére az 5. gróg Radetzky huszárezredből való leszerelésére, Kis beszakadssal / Army disarming warrant from the Radetzky hussar regiment. 55x45 cm 2380337
13066
393
Military
II. világháborús bajonett, kissé megviselt állapotban. 35 cm 2380900
13067
393
Military
cca 1944 Brit II. világháborús katonai csokoládé és édesség fém hadtáp doboz, "CHOCOLATE & BOILED SWEETS P. F. & Co. PKD. 3/44" felirattal, kopásnyomokkal, 6x14x21,5 cm. 2381080
13068
393
Military
I. világháborós hadifogoly munka, réz borítással, fa betéttel,dwdél kissé deofrmált, 9x14,5x6,5 cm 2378728
13069
393
Military
Leo Köhler KG német Bundeswehr kezes-lábas, béléssel, 170-180-95, Gr. 6., használt, de frissen mosva. 2378764
13070
393
Military
Régi gázálarc táska, ún. szimatszatyor, kopott, 30x24 cm 2383557
13071
393
Military
II világháborús magyar katonai rohamsisak szakadt párnázattal. Kopott. / World War II. Hungarian military helmet. 2382100
13072
393
Military
cca 1950-1980 Katonai járőr oldaltáska, sertésbőr, kissé kopottas, egyébként jó állapotban. 30x25x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft