Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382091
11623
393
Flea Market
Lampart zománcozott fém kis kád, jelzett, sérülésekkel, rozsdafoltokkal. 19x9x6,5 cm 2381931
11624
393
Flea Market
Pipere fa doboz, kopottas állapotban, 22x14,5x5 cm 2381905
11625
393
Flea Market
2 db régi falcgyalu, h: 23 cm és 24 cm + régi fa vízmérték, nem működik, h: 25 cm 2381896
11626
393
Flea Market
Kb. 27 db számozott bútor- és ajtókulcs, fém teás dobozban 2381888
11627
393
Flea Market
6 db különböző méretű fém kolomp falra akasztható, díszes bőr szíjon, kopott, viseltes állapotban, m: 8 cm - 2 cm, h: 58 cm 2381876
11628
393
Flea Market
Nagy méretű fém kolomp díszes bőr szíjjal, kopott, viseltes állapotban, m: 12 cm 2381852
11629
393
Flea Market
Régi fa asztalos gyalu, a késen "R. Neuhaus Garantie" jelzéssel, h: 24 cm 2381838
11630
393
Flea Market
cca 1915 Underwood amerikai hordozható írógép, kissé kopott állapotban, magyar billentyűzettel, eredeti, kicsit viseltes tokkal, 31x30x13,5 cm / Underwood US typewriter with Hungarian keyboard, with some minor wear, in original case, 31x30x13,5 cm 2381762
11631
393
Flea Market
McBeogh férfi golf cipő, bőr felsőrésszel, jó állapotban, méret: 44, eredeti dobozában 2381758
11632
393
Flea Market
Philip Romeri férfi bőr cipő, jó állapotban, méret: 43, kartondobozban 2383051
11633
393
Flea Market
Díszes lengyel ón korsó varsói városképekkel (óváros, királyi palota), címerrel, katonai motívumokkal, tetején sassal, "Poliart" jelzéssel. m: 26 cm, d: 11 cm 2381628
11634
393
Flea Market
1980 MTA Központi Fizikai Kutatóintézet (KFKI) Műszaki Főosztály 50 éves jubileumi réz dísztányér, d: 30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft