Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354890
11815
393
Flea Market
AA és AAA elemtöltő, jó állapotban, eredeti csomagolásában 2332125
11816
393
Flea Market
4 db körömklipsz, körömvágó csipesz, bútor fogók, vasalatok 2331562
11817
393
Flea Market
Aranyozott kerámia madonna fa lapon, 20,5x16,5 cm 2265963
11818
393
Flea Market
Keleti faragott fa ló, kis kopásnyomokkal, 16×13×4 cm 2384757
11819
393
Flea Market
BKV Tihanyi Horgász Egyesület Száll. szem.: 3 fő, festett fém tábla, sérülésekkel, 18x12 cm 2380981
11820
393
Flea Market
7 db régi diafilm: Toldi I-II. Az utolsó mohikán, Sárospatak, Visegrád, stb. 2381029
11821
393
Flea Market
Hársfa utca 7 zománcozott fém utcatábla 18x15 cm 2380919
11822
393
Flea Market
2380925
11823
393
Flea Market
4 db nagy méretű bizsu nyaklánc látványos kövekkel 2380383
11824
393
Flea Market
Féldrágaköves amerikai fém karkötő, angol nyelvű leírással, h: 18 cm 2380072
11825
393
Flea Market
Bachmann Wien alpakka leveses kanál, 2 db, kopásokkal 2379944
11826
393
Flea Market
Monotheme Frangipane delle Maldive női parfüm, tartalommal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft