Bolhapiac Tételek száma: 407
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2384394
11683
393
Flea Market
Felko Paris távcső, homályos üvegekkel, jelzett, eredeti bőr tokjában, 12×11 cm 2384408
11684
393
Flea Market
MMEE pirogravírozott képes fa mappa, sérüléssel, 34×26,5 cm 2384452
11685
393
Flea Market
Lakkozott, berakásos fa ládika, kopásnyomokkal, 16×16×10 cm 2384561
11686
393
Flea Market
Krupp Berndorf alpakka evőeszköz készlet, 43 db, jelzettek, 6 db kanál, 6 db kis kanál, 6 db kés, 6 db kis kés, 6 db villa, 6 db kis villa, 1 db szószos kanál, 6 db késtartó. Különféle méretben, változó állapotban. 2269003
11687
393
Flea Market
Bronz fali dísztál, d: 43,5 cm 2305914
11688
393
Flea Market
Nürnberg domborműves ón fali tál 29x24 cm 2342427
11689
393
Flea Market
Réz tál áttört peremmel, virág motívumokkal díszített, kézzel festett jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d. 20,5 cm, m: 4 cm 2312824
11690
393
Flea Market
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm 2312828
11691
393
Flea Market
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm 2312796
11692
393
Flea Market
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával 2178181
11693
393
Flea Market
Régi cigaretta címkékkel díszített fém doboz, kopott, 21x16x5 cm 2196013
11694
393
Flea Market
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft