Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., 1939, Novák Rudolf és Társa Tudományos Könyvkiadóvállalat és Orvosi Szakkönyvkereskedés. Második, bővített kiadás. Kopott, foltos, megviselt papírkötésben.
17174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Bp., é.n., Hyppokrates. Sérült kiadói egészvászon kötésben, firkával.
17175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17177.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes nevelés-oktatás témájú könyvtétel, 4 db. Pedagógus továbbképzés. Természetrajz. Az általános iskolai általános és oktatókáderképzés tananyaga. Kézirat. Bp, 1953, Tankönyvkiadó. Papírkötésben, egy helyen behajtás nyoma van az első borítón. Megjelent 1200 példányban. + Vermes Miklós: Vegytani kísérletek. Új nevelés könyvtára. Bp, 1948, Egyetemi Nyomda. Foltos, szakadozott, megviselt papírkötésben, helyenként foltos lapokkal. + Móczár László- Haraszty Árpád- Nagy Jenő: Biológiai szertárak felszerelése. Új nevelés könyvtára. Bp, 1949, Egyetemi Könyvkiadó. Kissé kopott papírkötésben, foltos állapotban. + Komárom megyei népnevelő zsebkönyv. Hn., 1955, a MDP Komárommegyei Bizottsága. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Megjelent 4000 példányban.
17178.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17179.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17180.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17182.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bród Miksa dr. Egészség és jólét. Hogyan érhető el. Bp., é.n. Elet és egészség. Kiadói papírkötésben
17183.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17184.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17185.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft