Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 43

15600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15602.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Róma után Tokió előtt. Szerk.: Pászotr Lajos. Bp., 1961, Sport. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.   Klics Ferenc (1924-1993) edző (korábbi atléta, diszkoszvető, 16-szoros magyar bajnok, olimpikon, 1956-ban a magyar olimpiai csapat forradalmi bizottságának az elnöke) részére szóló ajándékozási sorokkal a tanítványaitól.
15603.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hernádi Miklós (szerk.): Aranycsapat. A film születése, és ami a filmből kimaradt... Bp., 1982, Mafilm. Kiadói papír kötésben, szakadásokkal.
15604.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Lajos: Budapesti elektromos S.E. 70 év krónikája 1922-1992. Bp., 1991, VÍZIÓ Művészeti Alkotóközösség. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15605.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15607.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Háda József: A kapus iskolája. Bp., 1943, Háda József. Fekete-fehér képekkel illusztrált Pótolt papírkötés, eredeti borító hiányzik. Helyenként kissé foltos lapokkal.
15608.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15609.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Krasznai Korcz János, Zsigmond Gábor: Célfotó. Photo Finish. H. n., 2000, Ifjúsági és Sportminisztérium. Fekete-fehér képekkel, egész oldalas ilusztrációkkal. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. Magyar és angol nyelvű leírásokkal.
15610.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes futball témájú könyvtétel, 2 db. Dr. Földessy János- Hoffer József - Pánczél Lajos: A labdarúgó világbajnokságok. Bp, 1962, Sport. Az illusztrációk a szerző archívumából származnak. Félvászon kötésben, kopott, foltos állapotban. Megjelent 5100 példányban. + Rejtő László- Lukács László - Szepesi György: Felejthetetlen 90 percek. A magyar labdarúgó-válogatott 400 mérkőzése. Bp, 1964, Sport. Félvászon kötésben, kopott állapotban.
15611.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft