Christian Schad. Basel, 1972, Editions Panderma Carl Laszlo. Német nyelven. Christian Schad műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / Paperback, in German languague, good condition.
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1944), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Második kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, kopott, kissé szakadt borítóval.
Layer Károly: A Herendi Porcelángyár története. Országos Magyar Iparművészeti Múzeum. Bp., 1921, Múzeumbarátok Egyesülete, 1 t.+23 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Czigler Ignácz: Művelődéstörténet. Különös tekintettel a képzőművészetek fejlődésére. Az ifjuság számára írta: - -. Bp., 1896, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+199 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett kék egészvászon-kötés, Haladás-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.