Tormay Cécile 2 műve:
A régi ház. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Bp., 1919., Singer és Wolfner, 222+2 p. Hatodik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső borítót bekötötték.;
A fehér barát. Jaschik Álmos által tervezett borítóval. Az ősi küldött III. köt. Bp., 1937., Singer és Wolfner, 380+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.
Első kiadás.