Tétel

Kikiáltási ár:

1 800 Ft

Leírás:

Tormay Cécile 2 műve: A régi ház. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Bp., 1919., Singer és Wolfner, 222+2 p. Hatodik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső borítót bekötötték.; A fehér barát. Jaschik Álmos által tervezett borítóval. Az ősi küldött III. köt. Bp., 1937., Singer és Wolfner, 380+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés. Első kiadás.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf