Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 241

Faludy György: A pompeji strázsán. Bp., 1945, Officina, 91+4 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
17411.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17412.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szemelvények P. Cornelius Tacitus műveiből. Szerk.: Dr. Gyomlay Gyula. Bp., 1904., Athenaeum, XXVII+261+3 p.+1 t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.
17413.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17414.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Herczeg Ferenc: Pogányok. Bp., 1902, Singer és Wolfner. Kopott, foltos egészvászon kötésben, a hátoldalon egy nagy, színes folttal.
17415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szathmári Gábor: A lentről jött ember. Történetek azokról, akik megküzdöttek az élettel. Bp, 2013, Dura Stúdió. Vágó Rita festőművész grafikáival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány.
17416.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17417.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dee Brown: A Vadnyugat története indián szemmel. Bp., 1976, Kossuth. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
17418.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17419.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17420.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17421.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Holub M.-Köpesdi S.: Magyar-latin kézi-szótár gymnasiumok számára. Szerk.: Holub M. és Köpesdi S. Bp., 1881, Lauffer Vilmos, 2+687 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az elülső borítót bekötötték, kopott borítóval, foltos lapélekkel, egy sérült lappal.
17422.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft