Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 241

Mi Micsoda sorozat 7 kötete: Kincsek nyomában, Ásványok és kőzetek, Az ókori Róma, Titokzatos jelenségek, Modern fizika, Atomenegria, Gladiátorok. Bp.,1991-2000, Tessloff és Babilon. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban, közte egy volt könyvtári példány.
17375.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Búvár Zsebkönyvek sorozat 62 kötete és a Kolibri Könyvek sorozat 20 kötete. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötések, változó állapotban.
17376.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Babits Mihály összes versei. Bp, 1942, Athenaeum. Félvászon kötésben, kopott állapotban, sérült gerinccel.
17377.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nemzeti Könyvtár 9 kötete (100., 103-104., 109-110., 113., 117., 120., 122-123 szám): Petőfi Sándor. Szabadság, szerelem.Jankovich Ferenc: Forr a világ. Ady Endre: Ifjú szívekben élek. Kossuth Lajos: Magyarországért. Kossuth a magyar igazságért. Hidvégi Jenő: Bem apó (életrajz-regény). Marék Antal: Gyalupadtól a világhírig (Munkácsy Mihály regényes életrajza). Északi csillagok, finn rokonaink költészete. északi vártán, észt rokonaink irodalma. Bp., Stádium Változó állapotban, részben kopottas borítókkal, címlapokon tulajdonosi névbejegyzéssel. Ady kötet kötése belülről ragasztószalaggal megerősítve. Északi csillagok borítója sérült.
17378.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tamási Áron összes novellái. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos gerinccel, kissé kopott , sérült borítóval.
17379.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tamási Áron 3 műve:  Virrasztás. Bp.,(1943), Révai, 457+3 p. Kiadói félvászon-kötés, festett lapélekkel.;  Szűzmáriás királyfi. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.;   Jégtörő Mátyás. Kolozsvár,én.,Erdélyi Szépmíves Céh, 284 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés.;
17380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tormay Cécile 2 műve:  A régi ház. Batthyány Gyula gróf rajzaival. Bp., 1919., Singer és Wolfner, 222+2 p. Hatodik kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső borítót bekötötték.;  A fehér barát. Jaschik Álmos által tervezett borítóval. Az ősi küldött III. köt. Bp., 1937., Singer és Wolfner, 380+1 p. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés.  Első kiadás.
17381.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17382.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
6 db Edgar Wallace Afrika-könyvek: Kannibálok között, Kalandok a kannibálok földjén, Sandi, Sandi rendet csinál, Sander a folyam ura, Bosambo + Edgar Wallace: A bosszúálló. Fordította: Fodor Erzsébet. II. kiadás. Bp., 1930, Dante. Horváth Sándor névbélyegzővel. Kiadói egészvászon kötésben, kis sérülésekkel.
17383.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Megfagyott muzsikus. Bp., 1926, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 85. számozott példány. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17384.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fekete István: Köd. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban. Kissé megviselt állapotban.
17385.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fekete István: Kele. Bp., 1955, Magvető. Vágó Rezső rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, szép állapotban.
17386.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft