Ausztria Tételek száma: 81
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2015233
23216
393
Austria
KĂŠpeslapok
T1/2
Heiligenblut, Grossglockner / town, church, mountain + "Hotel Pension Post Heiligenblut" cancellation 2304642
23217
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Innsbruck, Mittelgebirgs Bahn Berg Isel-Igls / railway track. photo 2015105
23218
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
Innsbruck, Hungerburgbahn mit Mariabrunn / funicular railway, guesthouse (worn corners) 2382365
23219
393
Austria
KĂŠpeslapok
T4
Innsbruck (Tirol), Maria-Theresienstrasse / street view. Art Nouveau, Emb. litho frame with swallows + "K.u.K. Reservespital in Innsbruck" (tiny hole) 2382368
23220
393
Austria
KĂŠpeslapok
T3
Innsbruck (Tirol), street view. Art Nouveau Emb. frame + "K.u.K. Reservespital in Innsbruck" (EB) 2382662
23221
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
1928 Kilb, Volksschule / school. photo (fl) 2010482
23222
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2/3
1932 Kitzbühel (Tirol), Hinterstadt / street view (EK) 1972397
23223
393
3800
Austria
KĂŠpeslapok
T2
1916 Knittelfeld, Totale, Partie am Teich, Hauptplatz, Krankenhaus, Bahnhof, K. k. Staatsrealschule, Sekkauerstrasse, Herrengasse, Staatsbahn-Werkstätte. Verlag Franz Knollmüller / general view, main square, hospital, railway station, streets, state railway workshop + K.u.K. Lagerspital in Knittelfeld Militärpflege (katonai ápolási ügy és hadifogoly posta) Gefangenenlager 2014627
23224
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2
Krems a. d. Donau / river, bridge, photo 2213908
23225
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2
1932 Krems an der Donau, Sappeurdenkmal im Stadtpark / WWI military sapper monument 2213910
23226
393
Austria
KĂŠpeslapok
T2
Krumpensee (Steiermark), beach, bathers. Photo u. Verlag Max Mayer (Leoben) 2014641
23227
393
Austria
KĂŠpeslapok
T1/2
Kufstein, Pendling / town, mountain Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft