10287.
393. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák
80 000 Ft
207,25 EUR, 228,57 USD
Tipary DezsÅ‘ (1887-1967): v. B. P úr arcképe, 1920-40 körül. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, dÃszes fa keretben. Hátoldalán Nemzeti Szalon, téli kiállÃtása cÃmkével, amelyen a festÅ‘művész autográf Ãrása látható és a mű cÃme. v. BP arcképe. A "v." feltehetÅ‘en a vitéz rövidÃtése, tehát az ábrázolt úr a Horthy Miklós kormányzó által 1920-ban alapÃtott vitézi rendnek tagja lehetett. 80×65 cm / DezsÅ‘ Tipary (1887-1967): Portrait of gallant B.P. Oil on canvas, restored. With exhibition label on the reverse. Framed. 80x65 cm