Szabó Zoltán, Angyalföldi (1929-2014): Haldokló, 1992. Vegyes technika, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf verses sorokkal, melyek felületi sérülés miatt kissé hiányosak. 21,5x30,5 cm