9 500 Ft
25,68 EUR, 27,94 USD
Remsey Ágnes (1915-2010): Liliom. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 35×24 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 29. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.