Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számoz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Raszler-Karoly-1925-2005-Trofea-Litografia-papir-jelzett-szamozott-315-Lap-tetejen-p~II2377262
2377262
10233
393
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Raszler Károly (1925-2005): Trófea. Litográfia, papír, jelzett, számozott: 3/15. Lap tetején paszpartuzás nyomaival. 43×59 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: