130 000 Ft
9
Maurer Dóra (1937-): Holtak háza (Pompeji sorozat 1.), 1963. Rézkarc, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (50/39). Üvegezett fa keretben, 16x16 cm. Egy másik példánya reprodukálva: Artmagazin, 94. lapszám, 2007, az interneten lehívható https://www.artmagazin.hu/articles/archivum/03e5128e43afdd6bba58f0bf6a9fd461 alatt.