Tétel

Leírás:

Maurer Dóra (1937-): Holtak háza (Pompeji sorozat 1.), 1963. Rézkarc, vegyes technika, papír, jelzett, számozott (50/39). Üvegezett fa keretben, 16x16 cm. Egy másik példánya reprodukálva: Artmagazin, 94. lapszám, 2007, az interneten lehívható https://www.artmagazin.hu/articles/archivum/03e5128e43afdd6bba58f0bf6a9fd461 alatt.

Kikiáltási ár:

130 000 Ft

9

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : pelikán_kristóf

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.