Hertay Mária (1932-): Gerbera. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Hertay-Maria-1932-Gerbera-Szines-rezkarc-papir-jelzett-szamozott-73100-Lap-tetejen~II2376947
2376947
10114
393
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Hertay Mária (1932-): Gerbera. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (73/100). Lap tetején rézkarcot nem érintő szakadással. 39x20,5 cm
: karap_norbert