Györky József (1942-2009): Román paraszt, 2007. Olaj, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Gyorky-Jozsef-1942-2009-Roman-paraszt-2007-Olaj-papir-jelzett-31x22-5-cm~II2377863
2377863
10098
393
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Györky József (1942-2009): Román paraszt, 2007. Olaj, papír, jelzett. 31x22,5 cm
: bk