Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár, Szent Mihály templom. Ofszet,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Cs-Erdos-Tibor-1914-2015-Kolozsvar-Szent-Mihaly-templom-Ofszet-papir-jelzett-Uvegezet~II2340655
2340655
10037
393
Leírás: Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár, Szent Mihály templom. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 31x24 cm
: pelikán_kristóf