Mordány Alexandr Andonovics (1909-1983, szovjet-ukrán festő): Moszkva menti ősz. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Hátoldalán jelzett és címkén feliratozott. Fa keretben. 35×49 cm / Mordány Alexandr Andonovics (1909-1983, soviet-ukrainian painter): Autumn near Moscow. Oil on canvas, mounted on board. Signed and with label on the reverse. Framed. 35×49 cm
Muzsnay Ákos (1945-): Forradalom emlékére, 1977. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számozott 13/25. Lap szélén szakadásokkal. 2x30×37 cm (Egy lapon két rézkarc).
Nagy B. István (1933-2006): Nimfatutaj. Olaj, akril, vászon, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fa keretben. 60x80 cm
Novotny Emil Róbert (1898-1975): Hajó a Dunán. Olaj, vászon, jelzett és datált (Novotny 32), sérült. 60x80 cm / Emil Róbert Novotny (1898-1975):Ship on the Danube. Oil on canvas, signed. Framed. 60x80 cm