Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
26 000Ft 67,36EUR, 74,29USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Péter Zoltán jelzéssel, Giovanni Baglione (1566-1643) után: Mária gyermekével, Sz. Erzsébettel és Keresztelő Sz. Jánossal. Tus, papír. Üvegezett, dekoratív fa keretben. 46x31 cm