Batta jelzéssel: Erdei út. Olaj, farost. Üvegezett, kopott fa keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Batta-jelzessel-Erdei-ut-Olaj-farost-Uvegezett-kopott-fa-keretben~II2364304
2364304
10344
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Batta jelzéssel: Erdei út. Olaj, farost. Üvegezett, kopott fa keretben.
: pelikán_kristóf