... Zsófia: 3 db erotikus rézkarc. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszám... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/-Zsofia-3-db-erotikus-rezkarc-Szinezett-rezkarc-Jelzett-sorszamozott-muveszpeldanyok~II2381800
2381800
10334
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: ... Zsófia: 3 db erotikus rézkarc. Színezett rézkarc. Jelzett, sorszámozott művészpéldányok 25-ös sorozatból 14x9 cm, 10x7 cm, d: 10 cm
: nagy_andras