Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 104
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2278536
30763
392
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Hajós Géza 1944. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja" Zn emlékérem füllel (36mm) T:2 2372657
30764
392
Numizmatika
1945. "I.Országos Sport Kongresszus - 1945 Budapest Augusztus 18-19-20. " Br emlékplakett. Szign.: P.Bak (55x78mm) T:2 2369869
30765
392
3800
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1945. "Minden nemes tett dicsőség a hazának / Közalkalmazottak Sportegyesülete 1945" Br emlékérem (61mm) T:1- 2285555
30766
392
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O." fém sportérem (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV" fém díjérem (40mm) T:2 2372913
30767
392
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Mens sana in corpore sano (Ép testben ép lélek)" kétoldalas Ag díjérem mellszalagon "F.V.S.J." gravírozással és "SGA" gyártói jelzéssel (12,72g/30mm) T:2,2- patina 2372972
30768
392
Numizmatika
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "Alapítva 1912-ben - Bajnoki érem - Újjáalakult 1948-ban - Bank Sportközpont" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2 2372960
30769
392
Numizmatika
Edvi Illés György (1911-1991) 1948. "M.M.SZ.SZ. - Bankcsoportja - Bajnoki érem - Sporttitkárság" egyoldalas Br díjplakett, hátoldalán gravírozva (51x63mm) T:2 2372475
30770
392
Numizmatika
~1950. "Határőr Sportversenyek" kétoldalas Br díjérem (48mm) T:2 2004216
30771
392
Numizmatika
~1950. "Testnevelési és Sporthivatal - Eger" Br emlékérem zománcozott betéttel (29mm) T:2 2223658
30772
392
Numizmatika
Iván István (1905-1968) ~1950-1960. "Népért Szabadságért Haladásért / III.", a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + "Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére" ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2 2372660
30773
392
Numizmatika
1965. "Vasas Turbo 1925-1965 / Kolozsi József" egyoldalas Br plakett (42x61mm) T:2,2- 2286845
30774
392
32000
Numizmatika
Gáll Gyula (1939-) 1966. "VIII. Atlétikai Európabajnokság Budapest" aranyozott Ag díjérem nyakszalagon (~145g/0.925/70mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft