Modern utánveretek, fantáziaveretek Tételek száma: 193
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2354867
30975
392
Modern restrikes, fantasy coins
Numizmatika
DN "A magyar festészet remekművei kollekció - Benczúr Gyula: Hunyadi László búcsúja" ezüstözött rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina 2354912
30976
392
Numizmatika
DN "A magyar festészet remekművei kollekció - Benczúr Gyula: A diadalmas Mátyás" ezüstözött rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina 2354816
30977
392
Numizmatika
DN "A magyar festészet remekművei kollekció - Munkácsy Mihály: Honfoglalás" ezüstözött rézötvözet emlékérem (36x46mm) T:PP kis patina 2374369
30978
392
Numizmatika
DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Joachimsthaler féltallér" Ag emlékérem tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2374371
30979
392
Numizmatika
DN "Történelmi féltallérok utánveretben - Mária Terézia féltallér" Ag emlékérem cseh nyelvű tanúsítvánnyal (10,37g/0.999/35mm) T:PP 2358628
30980
392
Numizmatika
DN "Osztrák-Magyar Monarchia pénzei utánveretben - 1907. 100 Korona" aranyozott Cu-Ni emlékérem "COPY" beütéssel, tanúsítvánnyal T:PP 2350874
30981
392
Numizmatika
DN "Magyar Aranyóriások - 6 aranydukát Szent Erzsébet emlékérem 1619 körül" aranyozott Cu utánveret "COPY" jelzéssel, tanúsítvánnyal (46mm) T:PP 2352190
30982
392
Numizmatika
DN "Örök értékeink / Himnusz" + "Örök értékeink / Szózat" + "Örök értékeink / Nemzeti dal" aranyozott, ezüstözött fém emlékérem szett, fa dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: CSA (3x31,1g/0.999/39mm) T:PP 2351058
30983
392
Numizmatika
DN "Érem Mária Valéria hercegnő szerelmi házasságára 1890" ezüstözött Cu utánveret, jelzett, tanúsítvánnyal (44mm) T:PP 2352202
30984
392
Numizmatika
DN "Jubileumi magyar koronázási emlékpénzek 1907" 5K ezüstözött Cu és 100K aranyozott Cu emlékérem pár "COPY" jelzéssel, dísztokban, tanúsítvánnyal T:PP 2374811
30985
392
Numizmatika
Ausztria 1915. 4 Dukát Au "Ferenc József" aranyozott fém utánveret sérült tokban és kapszulában T:PP 2337817
30986
392
Numizmatika
Bahamák ~2007. (1808) 5Sh Al "III. György" fantáziakiadás T:1 (eredetileg PP)
Bahamas ~2007. (1808) 5 Shilling Al "George III" fantasy issue C:UNC (originally PP) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft