Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 40
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2289481
19012
392
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer karkötő delfinekkel, jelzett, állítható h: 24 cm, nettó: 3,47 g 2231714
19013
392
Jewellery
Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm 1992522
19014
392
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 1,9 g 2375449
19015
392
Jewellery
Ezüst medál festett miniatűr zománc képpel. Jelzett medál, jelzett zománckép. 55x43 mm 2375437
19016
392
Jewellery
Antik ezüst (Ag) bross hiányzó citrin kövekkel. 4,5x3,5 cm 23,6 g 2375451
19017
392
55000
Jewellery
18 K arany (Au) gyűrű sárga kővel. Jelzett, 5,5g, m: 56 2376322
19018
392
Jewellery
Arany(Au) 14K bross ezüst(Ag) foglalattal, gyöngyökkel, apró kövekkel, jelzés nélkül, d: 3,5 cm, bruttó: 9,07 g 2372655
19019
392
2200
Jewellery
Ezüst (Ag) szívecskés gyűrű, középen forgatható, jelzett, méret: 59, nettó: 5,14 g, szívecskés fém dobozban 2372697
19020
392
4800
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) mandzsetta gomb, 2 db, jelzett, nettó: 7,95 g 2372673
19021
392
Jewellery
Ezüst (Ag) sárkányos piercing, jelzett, bruttó: 2,94 g, h: 3 cm 2376304
19022
392
Jewellery
Arany(Au) 14K melltű, ezüst (Ag) foglalatú 10 db gyémánt kővel, jelzés nélkül, bruttó: 9,78 g 2376246
19023
392
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, filigrán díszítéssel, jelzett, méret: 57, nettó: 9,18 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft