Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 25

1876 Budai Zeneakadémia hangversenyműsora. Hajtott, megviselt. 14x23 cm
12763.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1909 Blüten und Perlen moderner Meister. Berlin,én., Orpheus-Verlag, 183 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, kopott, sérült gerinccel, ajándékozási sorokkal.
12764.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tátrai Vilmos: Hegedűszó alkonyatban. Sajtó alá rendezte: Tátrai Zsuzsanna és ifj. Tátrai Vilmos. Göncz Árpád köszöntőjével. Bp., 2001, Klasszikus és Jazz. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A köszöntő írója, Göncz Árpád (1922-2015) író, műfordító, köztársasági elnök által dedikált.
12765.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12766.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1918 Schubert: Médi, 2 db kotta, viseltes állapotban
12767.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes zenei tétel, 4 db,   Magyar zenei ereklyék. A régi magyar zene kincseiből. 1672-1838. Thököly és Rákóczi korabeli kuruc nóták. Szerk.: Huber Sándor. Bp., én., Rozsnyai Károly. Félvászon-kötésben, az elülső borító szakadozott, gyűrött, szakadt, a hátsó borító hiányzik.;  Kolligátum zenei művekből, benne Berecz Ede: Nemzeti Lant 25 legújabb és legkedveltebb magyar népdal zonogorára. 37-ik mű I-V. füzet és mások. Kopott félvászon-kötésben.;  Zeneköltők albuma. Operettek, szalonpiécek, táncok, dalok, cabaret-számok és kuplék gyűjteménye. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, laza fűzéssel, egy kijáró lappal.;  Sas Náci Nótáskönyve. Bp.,1914, Nádor Kálmán. Kopott félvászon-kötésben.
12768.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vegyes hiányos kotta tétel: Zur Erholung - Album beliebter Vortragsstücke; Burgmüller: Etüden; Leichte progressive Etüden; A hetedhangzatok előgyakorlatai, 20 könnyű és dallamos technikai tanulmány, stb., széteső állapotban
12769.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes hiányos kotta tétel: Egy tuti Pudakészi bürger vagyok én..., Hódító női szem!, Babám ha szeretsz, Őszi szomorú világ, Hol vagy óh szép szerelem, Megvert engem..., viseltes állapotban
12770.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes kotta tétel: Studienwerke - Albert Biehl, 4 db, széteső állapotban
12771.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1918 Komjáti Károly: Kóristalány, operett 3 felvonásban, kiadja: Rózsavölgyi és Társa, kopottas állapotban, 19p
12772.

Kikiáltási ár:
800 Ft
5 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Ősszel arra ébredünk, Egy egész elsőrangú tánc, Ez lesz idén a sláger, stb.
12773.

Kikiáltási ár:
800 Ft
4 db régi kotta, közte hiányos, erősen sérült - Psilander bohóc dala, Túl a nagy Krivánon, Molnár Mihály dalai, Nem tudom mi az oka
12774.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft