Nyomtatványok Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1918445
12848
392
Printed Materials
Kartsoke Alajos: Az ipari tulajdonjogok elhelyezése a jog rendszerében. Klny. a Gazdasági Jog 1. évf. 2. számából. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1994935
12849
392
Printed Materials
Vegyes kisnyomtatvány tétel: kiállítási meghívók, katalógusfüzetek, stb., közte aláírt is (Balla Demeter, Tomori Ede) 2202257
12850
392
Printed Materials
Papíripari minőségi vizsgálatok. Papír kötésben. 2154507
12851
392
Printed Materials
Borsodi Sörgyár nyomat, farost,részben színezett, kopásokkal, hátoldala foltos, 45x34 cm 2376670
12852
392
Printed Materials
10 db szentkép jó állapotban, benne lithok is 2191634
12854
392
Printed Materials
2020 Magyar Honvédség 2 db naptára, 35x35 cm 1634159
12855
392
100
Printed Materials
1926 Raphael's Astronomical Ephemeris of the Planets' Places for 1926. W. Foulsham&Co. Papírkötés, angol nyelven. /Paperbinding, in English language. 2311821
12856
392
Printed Materials
1927 Ranschbrug Gusztáv antikváriumának 116. könyvjegyzéke 2353966
12857
392
Printed Materials
1927 München Verbandstag. turisztikai kiállítási katalógis. 2330860
12858
392
Printed Materials
1928-1930 Az Erő, Magyar Ifjúsági Lap 7 db száma 1738637
12859
392
Printed Materials
1928 Budapesti Szemle. Szerk.: Voinovich Géza. 1928 január-február, április-május, augusztus, december, 602-603, 605-606., 609-613. számok. Bp., 1928, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés, 606., 609., 611.,612. számok felvágatlan példányok, jó állapotban. 2376347
12860
392
4400
Printed Materials
1928 Kéziratokat és aláírásokat árverésre bocsájtó aukciósház 2 db német nyelvű katalógusa: Auktions-Katalog CXXXII és Lager-Katalog 23, Karl Ernst Henrici, Berlin. Kissé foltos és gerincénél sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft