Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 24

11321.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ezüstözött alpakka füles kínáló kristály üveg betéttel. Lepattanással d: 17 cm
11322.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Biedermeier fa ládika. Kulcsos, sérült furnérral. 28x22x12 cm
11323.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Antik, feltehetően XVII. sz. míves fém zár kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 36 cm
11324.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár kilinccsel, kulccsal, zárcímerrel, működik, m: 19 cm
11325.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Antik, XVIII. sz. míves, díszes fém lakat kulccsal, működik kopott, 14x9 cm
11327.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
Antik ovális fém lakat kulcs nélkül, kopott, 14x9 cm
11328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Antik, feltehetően XIX. sz. míves fém ajtózár két kilinccsel, kulccsal, rozsdás, nem működik, m: 28 cm
11329.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11330.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11331.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ovális tükör gipsz rátétes fa kerettel, rózsa díszítéssel 32x39 cm
11332.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11333.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft