Kiscserkészek játékos könyve. Összeáll.: Beller Lajos. Fordította: Beller Margit. Bp., 1935, 4. sz. B. I. K. Farkashad. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
1943.II.25. Cserkész fa emlék kapu, 555. Csajághy S. cserkész csapat, kézzel festett felirattal és virág dekorral, kissé sérült (repedésekkel), 18×21,5 cm
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl. Kiadói egészvászon kötés, néhol szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.